"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

“Auksiniame pajūryje” puikiai sekėsi dešimtmečiams plaukikams
2017-04-12
G. Šimkutė – antra geriausių plaukikių sąraše
2017-04-24

“Vaikų plaukimo fiestoje” Šiaulių komanda – antra2017-04-18

(Iš kairės) Nikita Belovas ir Dominykas Žiedas

(Iš kairės) Karmela Žalytė ir Emilija Pociūtė

Trečią vietą estafečių rungtyje 4X50 m laisvu st. užėmė mergaičių komanda (iš dešinės): Karmela Žalytė, Greta Kaminskaitė, Emilija Pociūtė, (už jos) Ugnė Šiautkulytė.

Sveikiname Tarptautinių plaukimo varžybų „Vaikų plaukimo fiesta – 2017“, vykusių Šiauliuose, 2017 m. balandžio 14-15 d., nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius Vilmą Staškuvienę, Dovilę Pocienę, Kęstutį Jankevičių, Egidijų Šiautkulį ir Emą Vielavičiūtę.

Daugiausia, net šešis medalius, iškovojo Nikita Belovas.

Berniukai

Nikita Belovas                   50 m krūtine                       2 vieta                                                0:43.06                                                              100 m krūtine                     2 vieta                                                1:35.38                                                               100 m nugara                     2 vieta                                                1:26.65                                                               50 m nugara                       3 vieta                                                 0:40.94

Neilas Vaičiulis                 100 m laisvu st.                  3 vieta                                                1:12.48

Mergaitės

Emilija Pociūtė                 100 m laisvu st.                  2 vieta                                                 1:28.96

Eglė Balniūtė                    50 m krūtine                       3 vieta                                                  0:48.36

Karmela Žalytė                 50 m peteliške                    3 vieta                                                 0:47.44                                                              100 m peteliške                  3 vieta                                                 1:57.41

 

Estafetė 4X50 m laisvu st.                                            1 vieta                                                 2:17.27                               

Arvydas Jegorovas, Dominykas Žiedas, Nikita Belovas, Neilas Vaičiulis

 

Estafetė 4X50 m kompl.                                               2 vieta                                                  2:37.59                               

Dominykas Žiedas, Arvydas Jegorovas, Nikita Belovas, Neilas Vaičiulis

 

Estafetė 4X50 m  laisvu st.                                          3 vieta                                                      2:42.07

Ugnė Šiautkulytė, Karmela Žalytė, Greta Kaminskaitė, Emilija Pociūtė

 

Estafetė 4X50 m  kompl.                                              3 vieta                                                   2:59.79         

Emilija Pociūtė, Karmela Žalytė, Eglė Balniūtė, Ugnė Šiautkulytė

Varžybų rezultatai

Komandiniai rezultatai

 

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 20 balandžio | 7:14 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status