"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Dailiojo plaukimo atstovėms padėjo namų sienos
2017-05-16
Iš Kauno – su antros vietos apdovanojimu
2017-05-29

Vaikų pirmenybės subūrė stipriausius plaukikus2017-05-19

Sveikiname vaikų pavasario pirmenybių, vykusių Šiauliuose, 2017 m. gegužės 17 d., nugalėtojus ir prizininkus bei jų treneres Dovilę Pocienę ir Emą Vielavičiūtę. 

2007-2008 m gimimo ir jaunesni  berniukai

 Arvydas Jagorovas

50 m peteliške              1 vieta                       0.37,69

100 m kompl.               1 vieta                       1.33,49

Nojus Neverdauskas

50 m peteliške              2 vieta                       0.55,16

Oskaras Tuomėnas

50 m peteliške              3 vieta                      1.11,65

Jovydas Poškus

50 m nugara                1 vieta                        0.42,40

100 m kompl.              2 vieta                         1.40,69

Konstantin Korostin

50 m nugara               2 vieta                          0.56,19

Matas Sapažinskas

50 m nugara                 3 vieta                         1.07,73

Arnas Atkocevičius

50 m krūtine                 1 vieta                      0.57,15

Vilius Navickas

50 m nugara                  2 vieta                     0.58,99

Danielius Gedminas

50 m nugara                   3 vieta                      1.01,94

Rokas Pleikys

50 m laisvu st.                  1 vieta                 0.38,59

100 m kompl.                    3 vieta                  1.42,66

Majus Šalkus

50 m laisvu st.                   2 vieta                  0.39,97

Dovydas Šukys

50 m laisvu st.                3 vieta                        0.50,70

2007-2008 m. gimimo ir jaunesnės mergaitės

Emilija Pociūtė

50 m peteliške               1 vieta                        0.46,28

50 m laisvu st.                1 vieta                        0.38,75

 Karmela Žalytė

50 m peteliške                2 vieta                         0.49,71

50 m laisvu st.                3 vieta                         0.40,93

Adelė Venckutė

50 m peteliške                3 vieta                          0.52,89

100 m kompl.                  2 vieta                          1.58,31

Guoda Tručinskaitė

50 m nugara                   1 vieta                          0.47,16

50 m laisvu st.                2 vieta                          0.39,81

Nora Kriaučiūnaitė

50 m nugara                   2 vieta                              0.55,06

Guoda Tručinskaitė

50 m nugara                  1 vieta                               0.47,16

Gražbilė Lukošaitytė

50 m nugara                  3 vieta                             0.56,41

Greta Kaminskaitė

50 m krūtine                   1 vieta                            0.53,19

100 m kompl.                  1 vieta                             1.47,00

Smiltė Gedgaudaitė

50 m krūtine                   2 vieta                            0.56,26

Iveta Kavaliauskaitė

50 m krūtine                    3 vieta                            1.00,06

Ieva Mumgaudytė

100 m kompl.                    3 vieta                1.58,81

Varžybų rezultatai

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 19 gegužės | 7:43 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status