"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

A. Dambrausko varžybose Šiaulių komanda – antra
2016-10-24
Anykščiuose šiauliečiai pagerino tris miesto plaukimo rekordus
2016-11-14

V. Abalikšta pagerino miesto plaukimo rekordą2016-11-07

abaliksta-ir-taran-2016-11-04-ryga-sprint

Iš Rygoje vykusio tarptautinio sprinto festivalio „Rygos sprintas 2016“ šiauliečiai grįžo su svariais pasiekimais – trimis medaliais ir pagerintu miesto plaukimo rekordu.

Pasiekti puikių rezultatų sportininkams nesutrukdė net užpustyti Latvijos keliai ir automobilių spūstys, dėl kurių komanda vėlavo į varžybas. „Išvažiavome laiku, tačiau iki baseino per Rygą važiavome net pusantros valandos. Dėl apsnigtų kelių ir mašinų kamščių vėlavome ne tik apšilti, bet ir į pačias varžybas. Dvi sportininkės nespėjo sudalyvauti numatytose plaukimo rungtyse“, – prisiminimais dalijosi trenerė Ema Vielavičiūtė

Nepaisant to, jos auklėtinis Valdas Abalikšta, dalyvavęs 200 m kompleksiniu plaukimu, užėmė antrą vietą iš 18 dalyvių. Sidabro medalį jis iškovojo, atstumą įveikęs per 2.04,54 min, ir taip dviem sekundėm pagerinęs iki šiol gyvavusį Šiaulių miesto plaukimo rekordą.

Kita trenerės ugdytinė Alina Taran apdovanojimų pelnė dviejose plaukimo rungtyse. Aukso medaliu ji pasipuošė, nuplaukusi 200 m peteliške per 2.22,83 minutės, o bronzos – 100 m peteliške įveikusi per 1.06,49 minutės ir pagerinusi asmeninį rezultatą. Pirmoje rungtyje dalyvavo penkios plaukikės, antroje – trylika.

„Šios varžybos skirtos jėgoms išbandyti prieš svarbias plaukimo varžybas. Šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas „Nordic“ ir Lietuvos plaukimo čempionatams, kurie vyks gruodį“, – ateities planus atskleidė trenerė.

Tarptautiniame Rygos sprinto festivalyje dalyvavo per 400 plaukikų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos miestų. Šiauliams atstovavo 14 plaukimo mokyklos „Delfinas“ sportininkų.

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2016, 7 lapkričio | 1:42 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status