Šiaulių plaukimo mokykla „Delfinas“ iškilmingai užbaigė 2016 metus

"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

2017 m. dailiojo plaukimo varžybų protokolai
2017-01-18
E. Mockaitytė laimėjo trečią vietą
2017-01-30

Šiaulių plaukimo mokykla „Delfinas“ iškilmingai užbaigė 2016 metus2017-01-23

Geriausius plaukikus už 2016 m. metų pasiekimus plaukimo mokykla „Delfinas“ įvertino padėka – surengė ekskursiją į Kuldygą (Latvija), o Mažeikiuose garbingai įteikė apdovanojimus. Išrinkti nominantai, pasveikinti čempionai, prizininkai, rekordininkai, Lietuvos rinktinės nariai, apdovanotas geriausių plaukikų penketas ir dailiojo plaukimo atstove. Tokie apdovanojimai rengiami kasmet ir tampa gražia tradicija.

Aplankyti plačiausio Europoje krioklio, pamatyti plytų tiltą, pavaikščioti po išskirtinį Kuldygos senamiestį vyko per 50 sportininkų ir keturi plaukimo treneriai. Po to, plaukikai važiavo į Mažeikius, kur „Ašvos“ malūne buvo įteikti apdovanojimai. Nuotaiką praskaidrino iliuzionisto Tomo Šimkaus pasirodymas. Jis ne tik vertė iš nuostabos aikčioti publiką, bet į savo triukus įtraukė ir plaukikus, ir trenerius.

Iš pradžių buvo apdovanoti visų trenerių išrinkti geriausiai per metus treniruotes lankę, puikius sporto rezultatus demonstruojantys, darbštumu pasižymintys įvairių amžiaus grupių sportininkai. Tai – Gustė Grigalaitytė ir Dominykas Žiedas (tren. Vilma Staškuvienė), Ainis Želionis, Roman Pokalo ir Lukas Petraitis (tren. D. Pocienė), Viktorija Povilionytė, Vilita Vainauskaitė ir Arvydas Jegorovas (tren. Ema Vielavičiūtė), Neda Teišerskytė ir Enrika Pakulnevičiūtė (tren. Jurga Dimšienė), Simona Karmazinaitė ir Dorotėja Kaučikaitė (tren. Kristina Zajauskienė), Viktorija Valiūtė, Paulius Lašas ir Amanda Kairytė (tren. Robertas Šuipis), Armandas Dagys, Ichtiandras Pocevičius ir Jokūbas Jankauskas (tren. Andrius Bičkus), Ugnė Takuševičiūtė ir Domas Skirmantas (tren. Egidijus Šiautkulis), Gustė Šimkutė ir Matas Juozapaitis (tren. Kęstutis Jankevičius).

(is kaires) A.Vandyte, E. Guzaite, V. Valiute, V. Abaliksta, G. Pleikyte ir A. Taran

Geriausių 2016 m. plaukikų penketas ir dailiojo plaukimo atstovė (iš kairės): A. Vandytė, E. Guzaitė, V. Valiūtė, V. Abalikšta, G. Pleikytė ir A. Taran.

 

Už aukštus sportinius pasiekimus Lietuvos ir tarptautiniuose plaukimo čempionatuose apdovanoti trenerės Emos Vielavičiūtės auklėtiniai Valdas Abalikšta ir Alina Taran. Už įvykdytus kandidatų į Lietuvos plaukimo meistro vardo normatyvus, prizines vietas šalies čempionatuose apdovanoti Ema Guzaitė ir Alanas Tautkus (tren. D. Pocienė). Už sportinį ryžtą nugalėti ir aukštus pasiekimus savo amžiaus grupėje pagerbta Greta Pleikytė (tren. E. Vielavičiūtė), Viktorija Valiūtė, Meda Pocevičiūtė ir Helmina Tinterytė (tren. R. Šuipis), Roman Pokalo, Mikas Jaugėlis ir Ainis Želionis (tren. D. Pocienė), Benas Laurinavičius (tren. A. Bičkus) ir Gustė Šimkutė (tren. K. Jankevičius).

Už puikius pasirodymus įvertintos keturios dailiojo plaukimo atstovės: Arūnė Vandytė (tren. Jurga Dimšienė), Arminta Vagrytė, Urtė Dambrauskaitė ir Natalija Ambrazaitė (tren. Kristina Zajauskienė).

Už atstovavimą Lietuvos plaukimo rinktinei apdovanoti ir rinktinės nariai V. Abalikšta ir E. Guzaitė.

Maža to, mokykla pagerbė ir Šiaulių miesto plaukimo rekordus pagerinusius plaukikus. Daugiausiai rekordų per praėjusius metus pavyko pagerinti V. Abalikštai. Du nauji rekordai priklauso A. Tautkui. Tiek pat rekordų pagerino ir estafetėje dalyvavę V. Vainauskaitė, P. Urbonas, G. Pleikytė ir V. Abalikšta.

tortas

Plaukikai vaišinosi specialiai apdovanojimų dienai iškeptu tortu su mokyklos „Delfinas“ pavadinimu ir geriausių sportininkų penketo pavardėmis.

 

Padėkas gavo geriausių plaukikų penketas ir dailiojo plaukimo atstovė. Pirma vieta skirta V. Abalikštai, antra – A. Taran, trečia – G. Pleikytei, ketvirta – V. Valiūtei, penktoji – E. Guzaitei. Geriausia dailiojo plaukimo sportininke išrinkta Arūnė Vandytė.

Plaukikai buvo apdovanoti R. Meilutytės labdaros ir paramos fondo įsteigtais prizais.

“Dėkojame sportininkams už jų pasiekimus ir tikimės, kad ateityje jų rezultatai bus tokie pat aukšti kaip ir mūsų geriausių plaukikų – V. Abalikštos, E. Gliožerytės, P. Viktoravičiaus ir kitų žinomų plaukikų“, – kalbėjo mokyklos direktorius V. Belovas.

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 24 sausio | 6:19 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status