"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Ema Guzaitė dalyvavo EJOF plaukimo varžybose
2017-07-31
Iš Platelių plaukimo maratono – su nugalėtojo taure
2017-08-03

Savivaldybėje pagerbti EJOF dalyvavę sportininkai2017-08-02

Savivaldybėje pagerbta Ema Guzaitė (kairėje) ir jos trenerė Dovilė Pocienė.

Nors už lango vasara ir daugelis mėgaujasi atostogomis, dalis sportininkų lieja prakaitą varžybose. Šiandien, Šiaulių miesto savivaldybėje buvo pagerbti įvairių sporto šakų atstovai, dalyvavę Europos jaunių olimpiniame festivalyje. Kūno kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ramutė Pilypienė sportininkams ir jų treneriams atminimui įteikė gėlių ir po knygą. Apdovanojimu įvertinta ir Šiaulių plaukimo mokyklos “Delfinas” plaukikė Ema Guzaitė bei jos trenerė Dovilė Pocienė.

Pasiruošimas Europos jaunių olimpiniam festivaliui Gyore (Vengrija), vykusiame 2017 m. liepos 22-30 dienomis, anot trenerės D. Pocienės, vyko jau dvejus metus. Lietuvos plaukimo federacija rengė plaukimo stovyklas įvairiuose Lietuvos miestuose, kur vykdavo ir jos auklėtinė. Be to, šiemet E. Guzaitė dalyvavo dešimt dienų trukusioje plaukimo stovykloje Slovėnijoje.

Dvejų metų darbą vainikavo Europos jaunių olimpinis festivalis. E. Guzaitė 50 m laisvu stiliumi nuplaukė per 28,02 sekundės ir pademonstravo geriausią rezultatą tarp tuo pačiu stiliumi plaukusių lietuvaičių. Nors šiaulietei šiose tarptautinėse varžybose nepavyko pagerinti asmeninio rezultato (27,46 sekundės), mat koją kišo nenumaldomas jaudulys, džiaugsmo tai neaptemdė. Sportininkė džiaugiasi galimybe dalyvauti tokio lygio varžybose ir įgyti taip reikalingos patirties tolesnėse kovose.

Kitas trenerės D. Pocienės auklėtinis Alanas Tautkus treniruojasi mokomojoje plaukimo stovykloje Latvijoje, prieš tai dalyvavo stovykloje Lenkijoje, o šią savaitę vyks į draugiškas pasaulio taurės varžybas Berlyne ir taip rengsis pasaulio taurės varžyboms Buenos Airėse (Argentinoje), vyksiančioms 2018 m. vasarą.

Alanas Tautkus (pirmas iš kairės) ruošiasi draugiškoms pasaulio taurės varžyboms Berlyne.

Alanas Tautkus (antras iš dešinės) rugpjūčio pirmomis dienomis treniruojasi Latvijoje, prieš tai buvo Lenkijoje, o rugpjūčio 5-7 dienomis su kitais lietuviais ketina vykti į Berlyną.

 

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 2 rugpjūčio | 1:43 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status