"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Sveikiname ilgametį trenerį – Apolinarą Dambrauską 90-ojo jubiliejaus proga
2019-05-16
Atviras Panevėžio miesto plaukimo čempionatas
2019-05-20

Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“2019-05-18

Nenumaldomai artėjant vasarai bei mokinių atostogoms Šiaulių miesto antrokai toliau intensyviai tobulina plaukimo įgūdžius plaukimo centro „Delfinas“ baseinuose. Kai kurios mokyklos jau baigė projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ 32 pamokų ciklą per kurį įgavo teorinių bei praktinių žinių apie plaukimo techniką, metodiką, elgesį vandenyje ir kt.
Pasak Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentės doc. dr. Ilonos Juditos Zuozienės, vaiko 7–8-ti gyvenimo metai puikus amžius ugdyti jo motorinius gebėjimus. Tai yra pradinis mokyklinis amžius, kuomet vaikai imlūs viskam. Jų neriboja kažkokie kompleksai ir baimės. Plaukimo įgūdžių mokymas yra ta veikla, kur vaikai ne tik įgyja plaukimo pradžiamokslį, susipažįsta su saugaus elgesio prie vandens taisyklėmis, bet ir fiziškai aktyviai sportuoja.
Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“ džiaugiasi galėdamas prisidėti prie VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos ir informacijos paslaugų biuro vykdomo projekto.

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2019, 18 gegužės | 6:14 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status