"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Veteranai skynė apdovanojimus Kaune
2017-04-05
“Auksiniame pajūryje” puikiai sekėsi dešimtmečiams plaukikams
2017-04-12

Prieš šventes iš Alytaus – šūsnis medalių2017-04-10

Sveikiname tarptautinių plaukimo varžybų „Dzūkijos taurė 2017“, vykusių 2017 m. balandžio 7-8 dienomis, nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius Emą Vielavičiūtę, Dovilę Pocienę, Egidijų Šiautkulį ir Andrių Bičkų.

17 m. ir vyresni vaikinai

Valdas Abalikšta              200 m laisvu st.                  1 vieta                                                 2:00.67                                                               100 m krūtine                     1 vieta                                                 1:03.62                                                               100 m laisvu st.                  3 vieta                                                 0:53.28

Alanas Tautkus                100 m nugara                     2 vieta                                                 0:59.88                                                               200 m kompl.                     2 vieta                                                 2:18.85                                                               200 m nugara                     2 vieta                                                 2:13.28

15-16 m. berniukai

Roman Pokalo                  200 m peteliške                  2 vieta                                                 2:22.82

17 m. ir vyresnės merginos

 

Greta Pleikytė                   50 m laisvu st.                    3 vieta                                                 0:27.45

200 m nugara                     2 vieta                                                 2:35.29

 15-16 m. mergaitės

Ema Guzaitė                      50 m laisvu st.                    2 vieta                                                 0:27.96

100 m laisvu st.                  3 vieta                                                 1:02.07

 

Estafetės 6X50 m laisvu st.                                         3 vieta                                                 2:45.34

Valdas Abalikšta,

Skaistė Prokarenkaitė,

Greta Pleikytė,

Gustas Paulauskas,

Ema Guzaitė,

Jonas Mumgaudis

Varžybų rezultatai

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 10 balandžio | 12:17 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status