"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Lietuvos čempionate šiauliečiai pelnė dešimt medalių
2017-06-06
Praūžė Šiaulių miesto plaukimo čempionatas
2017-06-12

Per metus plaukti išmoko pusė tūkstančio vaikų2017-06-12

Ne pirmus metus Lietuvos moksleiviai mokomi plaukti. Šiaulių miesto plaukimo mokyklos „Delfinas“ baseine 32 pamokas 2016/2017 metais lankė Šiaulių miesto bei rajono antrų trečių klasių mokiniai. Vien per šiuos metus plaukimo įgūdžių įgijo pusė tūkstančio pradinukų. Vaikams įteikti pažymėjimai, kuriuose nurodyta kokius plaukimo ir gebėjimo saugiai elgtis vandenyje įgūdžius jie įtvirtino.

Mažieji dalyvavo baigiamajame renginyje, vykusiame Kaune. Jo metu plaukimo treniruotėse įgytus įgūdžius estafetėse ir varžybose demonstravo ir Šiaulių miesto S. Sondeckio menų gimnazijos mokiniai. Susirinkusius vaikus sveikino ir plaukti motyvavo ne tik projekto organizatoriai, partneriai, bet ir garsūs plaukikai.

Su moksleiviais dirbo “Delfino” plaukimo treneriai: Robertas Šuipis, Jurga Dimšienė, Kristina Zajauskienė, Dmitrijus Belovas, Egidijus Šiautkulis, Andrius Bičkus, Dovilė Pocienė.

Dviem etapais vykdytą projektą rėmė Lietuvos plaukimo federacija, kartu su Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Švietimo ir mokslo ministerija, „Maxima Lietuva“ bei Šiaulių miesto savivaldybė.

Anot Lietuvos plaukimo federacijos atstovų, kvalifikuotos plaukimo pamokos baseinuose yra ypač reikalingos toliau nuo baseinų gyvenantiems vaikams. Tokiais atvejais yra itin svarbus savivaldybių įsitraukimas ir geranoriškumas prisidėti prie projekto, suteikiant transporto priemones vaikų nuvežimui iš mokyklų į baseinus ir atgal.

Plačiau apie tai vaizdo reportaže

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 13 birželio | 11:29 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status