Netektis – mirė Apolinaras Dambrauskas

"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Paskutinis mėnesio sekmadienis – sanitarinė diena
2022-09-19
Su gimtadieniu, trenere Kristina ir treneri Robertai,
2022-09-21

Netektis – mirė Apolinaras Dambrauskas2022-09-20

Anapilin iškeliavo ilgametis Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ treneris Apolinaras Dambrauskas (1929–2022).

Šiaulių plaukimo centre „Delfinas“ A. Dambrauskas pradėjo dirbti nuo 1967 ir dirbo iki 2006 metų. Per kone keturis dešimtmečius jis išugdė ne vieną šalies bei tarptautinių varžybų nugalėtoją ir prizininką, paruošė 16 Lietuvos plaukimo meistrų, 25 kandidatus į plaukimo meistrus ir per 700 atskyrininkų.

1973 m. pirmąja sporto meistre tapo jo auklėtinė – Ema Vielavičiūtė, kuri iki šiol dirba plaukimo trenere “Delfine”, o 1977 m. pirmąja tarptautinės klasės sporto meistre – Violeta Penkauskaitė.

Tarptautinio plaukimo meistro reikalavimus 2002 m. įvykdė Paulius Viktoravičius – dabartinis “Delfino” vadovas, kurį taip pat treniravo šviesaus atminimo treneriai Natalija Tarelkina ir Apolinaras Dambrauskas.

Apolinaro Dambrausko darbas buvo įvertintas aukštais apdovanojimais, o už nuopelnus auklėjant jaunuosius plaukikus 1975 m. jam buvo suteiktas Lietuvos nusipelniusio trenerio vardas. Už aukštus jo ugdytinių pasiekimus A. Dambrauskas buvo ne kartą apdovanotas Kūno kultūros ir sporto departamento, miesto sporto organizacijų padėkomis, medaliais „Už nuopelnus Šiaulių sportui“, Lietuvos sporto federacijų padėkomis.

“Delfino” bendruomenė reiškia gilią užuojautą velionio artimiesiems, buvusiems kolegoms ir auklėtiniams.

Trečiadienį (rugsėjo 21 d.) nuo 13 val. treneris bus pašarvotas laidojimo namuose „Baltera“ (Kražių g. 15, Šiauliai). Atsisveikinimas vyks laidojimo namuose ketvirtadienį (rugsėjo 22 d.), 11.30 val.

ltuswimming.com nuotr.

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2022, 20 rugsėjo | 4:58 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status