Natalija dalyvavo Pasaulio jaunių dailiojo plaukimo čempionate

"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Alanas ir Ainis atstovavo Lietuvai Europos čempionate
2018-07-13
Jaunieji plaukikai atstovavo Lietuvai Jeruzalėje
2018-08-01

Natalija dalyvavo Pasaulio jaunių dailiojo plaukimo čempionate2018-07-18

Liepos 18–22 dienomis Budapešte (Vengrijoje) vyko Pasaulio jaunių dailiojo plaukimo čempionatas, kuriame pirmą kartą Lietuvos istorijoje dalyvavo ir mūsų šalies atstovė.Lietuvos vardą Vengrijoje gynė Natalija Ambrazaitė, kuri vos prieš mėnesį grįžo iš Europos jaunimo čempionato. Kaip ir prieš tai buvusiame čempionate Natalija varžėsi solo rungtyje. Laisvojoje solo programoje, surinkusi 71,6333 balus, Lietuvos atstovė iškovojo aukštą 25 vietą, už nugaros palikusi dar 7 šalių atstoves.

Dar aukštesni rezultatai buvo pasiekti techninėje solo dalyje. Natalija savo pasirodymu nustebino žiūrovus ir surinko 72,4091 balus. Aplenktos tokios stiprios šalys kaip Singapūras, Serbija, Australija, Urugvajus, Turkija, Puerto Rikas, Aruba, Pietų Afrikos Respublika, Šri Lanka bei užimta 22 vieta. Džiugu, kad Šiaulių plaukimo mokyklos ,,Delfinas” dailiojo plaukimo auklėtinės nuolat tobulėja ir nenustoja stebinti pasiektais rezultatais.

Sveikiname Nataliją Ambrazaitę ir jos trenerę Kristiną Zajauskienę su puikiu debiutu bei linkime sėkmės ateityje!

Parengė Austina Kasparavičiūtė

 

 

 

 

 

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2018, 26 liepos | 8:48 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status