"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Iš Lietuvos pirmenybių – su medaliais
2017-03-07
Dar daugiau Lietuvos antrokų mokysis plaukti
2017-03-08

Mažieji plaukikai skynė pergales Latvijoje2017-03-07

Sveikiname plaukimo varžybų „Medūzos taurė“, vykusių Jūrmaloje (Latvija), 2017 m. kovo 3 d., nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius Vilmą Staškuvienę, Kęstutį Jankevičių, Egidijų Šiautkulį ir Emą Vielavičiūtę.

Berniukai

Arvydas Jagorovas          50 m laisvu st.                    1 vieta                                                 0:34.48                                                              50 m krūtine                       2 vieta                                                0:47.94

Rokas Pleikys                    50 m nugara                       2 vieta                                                 0:44.49

Neilas Vaičiulis                100 m laisvu st.                  1 vieta                                                 1:15.90

Jonas Janušauskas         100 m kompl.                     2 vieta                                                 1:29.66

Mergaitės

Eglė Balniūtė                     50 m krūtine                       2 vieta                                                 0:48.43

Skaistė Prokarenkaitė   100 m laisvu st.                  3 vieta                                                 1:11.02                                                               100 m kompl.                     2 vieta                                                 1:20.42

Eglė Mockaitytė                100 m laisvu st.                  2 vieta                                                 1:13.47

Ugnė Nemeikšytė              100 m krūtine                    1 vieta                                                 1:28.02

100 m kompl.                     2 vieta                                                 1:24.54

Gustė Šimkutė                  100 m nugara                      1 vieta                                                 1:14.03                                                              100 m kompl.                      1 vieta                                                 1:20.37

Giedrė Skrodenytė           100 m nugara                     2 vieta                                                 1:21.22                                                                50 m peteliške                    1 vieta                                                 0:35.74

Ema Lukoševičiūtė           100 m nugara                     3 vieta                                                 1:30.65

Ieva Mockaitytė                50 m peteliške                    3 vieta                                                 0:40.02

Gustė Grigalaitytė            50 m peteliške                    3 vieta                                                 0:40.33

 

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2017, 8 kovo | 5:19 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status