Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas

"Šiandien daryk tai, ko kiti nenori,
kad rytoj padarytum tai, ko kiti negali"

Direktorius atostogauja
2022-06-06
„Vaikų plaukimo fiesta – 2022“
2022-06-13

Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas2022-06-10

Dvi dienas Kaune vykusiame Lietuvos vaikų plaukimo čempionate puikiai pasirodė Šiaulių „Delfino“ plaukikų komanda. Iškovota pirmoji komandinė vieta ir laimėtas ne vienas medalis. Sveikiname nugalėtojus ir jų trenerius Andrių Bičkų, Paulių Povilionį ir Dovilę Pocienę.                              

Jokūbas Venckus (tr. A. Bičkus):

100 m laisvu st. – 1 vieta                                                  

50 m laisvu st. – 2 vieta                                                    

Adomas Laurutis (tr. A. Bičkus):

100 m laisvu st. – 3 vieta                                                  

Marijus Tručinskas (tr. D. Pocienė):

200 m nugara – 2 vieta                                                     

Justas Motiejūnas (tr. A. Bičkus):

200 m nugara – 3 vieta                                                     

100 m nugara – 2 vieta                                                   

Leonardas Kazakevič (tr. A. Bičkus):

200 m laisvu st. – 3 vieta                                                 

Estafetė 4X50 m laisvu st. – 2 vieta                        

Jokūbas Venckus (Tr. A. Bičkus), Adomas Laurutis (tr. A. Bičkus), Žygimantas Ašmontas (tr. A. Bičkus), Marijus Tručinskas (tr. D. Pocienė)

Liepa Meliešiūtė (tr. P. Povilionis):

100 m laisvu st. – 1 vieta                                                

200 m laisvu st. – 2 vieta                                               

50 m laisvu st. – 3 vieta                                                   

Liepa Augustauskaitė (tr. P. Povilionis):

200 m nugara – 3 vieta                                                       

100 m nugara – 2 vieta                                                

Meda Šimulytė (tr. P. Povilionis):

100 m krūtine – 3 vieta                                                     

200 m krūtine – 2 vieta                                                     

Augustė Obrikytė (tr. P. Povilionis):

200 m laisvu st. – 3 vieta                                                  

Estafetė 4X50 m laisvu st. – 2 vieta                                

Meda Šimulytė, Ieva Rasiukaitė, Augustė Obrikytė, Liepa Meliešiūtė (tr. P. Povilionis)

Estafetė 4X50 kompl. pl. – 2 vieta                                   

Liepa Augustauskaitė, Augustė Obrikytė, Meda Šimulytė, Liepa Meliešiūtė (tr. P. Povilionis)

Komandiniai taškai:

Šiaulių PC „Delfinas“ 1-oji komanda – 469,00 taškai – 1 vieta

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2022, 10 birželio | 11:48 Atgal
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status