2021-06-21
Klientų dėmesiui!
2021-06-28

Lietuvos jaunučių čempionatas2021-06-27

✅Šeštadienį Dzūkijos sostinėje Alytuje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas, kuriame Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkai ne tik iškovojo 19 medalių, bet ir gerino Lietuvos rekordus! Sveikiname plaukikes (-us):

✅ 4×100 m l/st. (Emiliją Pociūtę, Miglę Grigaliūnaitę, Ramintą Janušaitę ir Guodą Tručinskaitę) pagerino šalies mergaičių iki 13 metų rekordą

🥇✅ 4×100 m kompleksu (Emiliją Pociūtę, Miglę Grigaliūnaitę, Ramintą Janušaitę ir Guodą Tručinskaitę)

✅ 4×100 m kompleksu (Eriką Dagį, Artą Apinį, Vilių Navicką, Roką Pleikį) 🥉

✅ Geriausiu varžybų plaukiku tarp berniukų tapo Artas Apinys, o mergaičių įskaitoje trečią vietą pelnė Guoda Tručinskaitė.

✅ Dėkojame treneriams: D. Pocienei, E. Vielavičiūtei, P. Povilioniui už sportininkų paruošimą.