Iš Platelių plaukimo maratono – su nugalėtojo taure
2017-08-03
Plaukimo sezonas baseine – įsibėgėja!
2017-09-28

A.Tautkus dalyvavo Pasaulio taurės varžybose Berlyne2017-08-24

Alanas Tautkus (antras iš dešinės) dalyvavo antrajame Pasaulio taurės varžybų etape, vykusiame Berlyne. Tai aukštas pasiekimas šiemet Lietuvos plaukimo meistro vardą pelniusiam šiauliečiui.

Rugpjūčio 6-7 dienomis Berlyne vyko antrasis pasaulio plaukimo taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių plaukimo mokyklos “Delfinas” atstovas Alanas Tautkus.

Šiaulietis plaukė trijose rungtyse, iš kurių geriausiai pasirodė 200 m plaukimo nugara. Distanciją jis įveikė per 2 minutes ir 4,47 sekundės bei užėmė 25-tą vietą.

Dukart trumpesnę distanciją tuo pačiu plaukimo stiliumi sportininkas nuplaukė per 55,93 sekundės ir pelnė 30-tą vietą.

200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi rungtyje šiaulietis užėmė 42-ą vietą.

Šiemet Lietuvos plaukimo meistro vardą pelniusį A. Tautkų tarptautinėms varžyboms rengė trenerė Dovilė Pocienė.