"Nugalėti stipresnį už save - neįmanoma.
Jeigu esi nugalėtojas, vadinasi
nugalėjai silpnesnį"

Iš Rumunijos nugalėtojais grįžo Alanas ir Ainis
2018-05-28
Čempionate plaukikės iškovojo penkis medalius
2018-06-18

Vaikų gynimo dienai paminėti surengtos plaukimo varžybos2018-06-07

Sveikiname Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ vaikų pavasario plaukimo pirmenybių, skirtų Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, vykusių Šiauliuose, 2018 m. gegužės 31 d. nugalėtojus ir prizininkus.  

2009 m. gimimo mergaitės 

Rasa L.                              50 m nugara                       1 vieta                                0.48,39

Liepa P.                             50 m nugara                       2 vieta                                0.54,78

Austėja V.                         50 m nugara                       3 vieta                                0.55,46

Gabija G.                          50 m krūtine                       1 vieta                                0.58,58

Erika K.                            50 m krūtine                       2 vieta                                0.59,85

Eva J.                                 50 m krūtine                       3 vieta                                1.04,16

 

Urtė R.                               50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.48,19

Adrija L.                           50 m laisvu st.                    2 vieta                                0.53,08

Miglė V.                             50 m laisvu st.                    3 vieta                                0.55,42

 

2008 m. gimimo mergaitės

Eva J.                                 50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.41,38

2010 m. gimimo mergaitės

Atina V.                             50 m nugara                       1 vieta                                0.59,93

Augustė P.                         50 m nugara                       2 vieta                                1.02,51

Aistė P.                              50 m nugara                       3 vieta                                1.03,02

Vytė V.                              50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.51,79

                      2007 m. gimimo berniukai

Rokas P.                            50 m nugara                       1 vieta                                0.39,56

Gedas B.                            50 m nugara                       2 vieta                                0.50,67

Arnas M.                           50 m nugara                       3 vieta                                0.53,42

Jovydas P.                         50 m krūtine                       1 vieta                                0.42,75

Artas A.                             50 m krūtine                       1 vieta                                0.42,75

Konstantinas K.                50 m krūtine                       3 vieta                             0.54,60

Arvydas J.                         50 m peteliške                    1 vieta                                0.34,65

Nojus N.                            50 m peteliške                    2 vieta                                0.50,34

Gvidas B.                           50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.41,26

Adomas P.                         50 m laisvu st.                    2 vieta                                0.41,40

Denas P.                            50 m laisvu st.                    3 vieta                                0.47,97

Vilius N.                            100 m kompl pl.                   1 vieta                                1.27,56

Majus Š.                            100 m kompl pl.                   2 vieta                                1.30,46

Oskaras T.                        100 m kompl pl.                   3 vieta                                1.46,33

2008 m. gimimo berniukai 

Aidas A.                             100 m kompl. pl.                  1 vieta                                1.31,93

Liutauras T.                      100 m kompl. pl.                  2 vieta                                1.41,62

Lukas N.                            100 m kompl. pl.                  3 vieta                                1.48,08

Armandas P.                       50 m nugara                       1 vieta                                0.51,02

Dominykas G.                   50 m nugara                       1 vieta                                0.51,02

Ugnius B.                           50 m nugara                       3 vieta                                0.51,59

Jonas N.                             50 m krūtine                       1 vieta                                0.53,28

Gytis Č.                             50 m krūtine                       2 vieta                                0.55,22

Ernestas P.                        50 m krūtine                       3 vieta                                1.18,37

Kajus S.                             50 m peteliške                    1 vieta                                0.54,92

Dovydas Š.                        50 m peteliške                    2 vieta                                0.59,67

Mykolas G.                        50 m peteliške                    3 vieta                                1.00,36

Povilas T.                          50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.44,28

Adomas B.                         50 m laisvu st.                    2 vieta                                0.48,75

Kasparas M.                     50 m laisvu st.                    3 vieta                                0.51,14

2009 m. gimimo berniukai

Linas U.                             50 m laisvu st.                    1 vieta                                0.49,21

Justas B.                            50 m laisvu st.                    2 vieta                                0.51,02

Domantas D.                     50 m laisvu st.                    3 vieta                                0.51,72

Žygmantas P.                    50 m nugara                       1 vieta                                0.54,69
Jorūnas P.                         50 m nugara                        2 vieta                                0.59,47

Augustinas S.                    50 m nugara                        3 vieta                               0.59,95

2010 m. gimimo berniukai

Justas M.                            50 m nugara                       1 vieta                               0.50,08

Žygimantas A.                   50 m nugara                        2 vieta                               0.56,97

Motiejus J.                         50 m nugara                        3 vieta                               0.58,50

Ąžuolas B.                          50 m krūtine                       1 vieta                               1.05,91

Jokūbas V.                         50 m laisvu st.                    1 vieta                               0.47,47

Adomas L.                         50 m krūtine                        2 vieta                               0.55,09

Ajus S.                                50 m krūtine                       3 vieta                               0.59,13 

Varžybų rezultatai

Komentarai uždrausti.

Paskutinis atnaujinimas: 2018, birželio 11 | 9:00 Atgal